Nové byty v Praze

V Praze se nachází mnoho zajímavých lokalit, kde je možné najít nové byty. Bydlení v Praze je obecně velice žádané. Nové byty v Praze se neustále staví a pokud i vy patříte mezi ty, co by zde chtěli začít nový život a hledají k tomu vhodné bydlení, určitě vás můžou zajímat naše tipy na nové byty. Ty jistě splňují požadavky moderní doby, konkrétně atraktivnost lokality, občanskou a dopravní vybavenost a využití moderních a kvalitních materiálů.

Zajímavé projekty výstavby nových bytů v Praze realizuje společnost Sekyra Group. Ta momentálně nabízí prodej bytů v Praze v mnoha krásných lokalitách, ve kterých jsou postaveny moderní a špičkové bytové domy, rezidence, novostavby apod. Konkrétně je možné zakoupit byt v Praze 10 na Vinohradech, Praze 4 – Modřany, v Praze 4 – Opatov a v Dolních Počernicích. Výše jmenované lokality nabízí dobrou dostupnost do centra města a jsou dostatečně občansky vybaveny. Je zde možnost užívat si městského života a vyrazit za kulturou, tak trávit čas aktivním způsobem. Např. v Modřanech jsou vytvořeny cyklostezky pro cyklisty, in-line bruslaře a využít je můžete i na příjemné procházky.

Projekt Rezidence Korunní v Praze 10 – Vinohrady nabízí nadstandardně vybavené bytové jednotky. Jedná se o komplex novostaveb zahrnující tři části – Boulevard, Villa či Industrial, z jichž každá část má své kouzlo. Byty v komplexu BelariaPark v Praze 4 – Modřany nabízejí svým majitelům moderní a kvalitní vybavení. Budete sezde cítit velice útulně. Zahrady Opatov v Praze 4 představuje rezidenční projekt, který nabízí 182 bytových jednotek, od 1+kk až po prostorné 4+kk a 5+kk.  Projekt Dolní Počernice je soustředeň na nízkoenergetické domy s celkovým počtem 60 bytů.

Kromě těchto, již realizovaných projektů, připravuje společnost Sekyra Group i další projekty výstavby nových bytů v Praze. Mezi ty nejvýznamnější nyní patří Rohan City, Smíchov City a Žižkov City, které budou vystaveny do nových částí na nabídnou svým novým majitelům opravdu moderní byty v Praze se vším všudy.

Napsat komentář