Nové byty Praha 5

Hledáte bydlení v Praze, které odpovídá požadavkům na moderní bydlení? Nové byty v Praze se staví téměř ve všech lokalitách, i těch nejlukrativnějších, které Praha nabízí. Jednak je možné bydlet přímo v centru a na plno si užívat městského života nebo se usídlit někam na okraj Prahy, kde je větší klid a zasahují zde i stopy přírody. Praha je obecně velmi oblíbeným městem, kam se stěhuje stále více lidí. Pokud i vy patříte mezi ty, kteří zde chtějí začít nový život, možná vás zaujme lokalita Praha 5.

Lokalita Praha 5 vám nabízí blízkost centra i přírodu. Bydlení zde vám poskytne mnoho sportovních a rekreačních možností. V blízkosti se nachází Chuchelský háj, který leží vedle Prokopského údolí. Tento háj vám umožní nejrůznější sportovní aktivity, jako jsou procházky, jízdu na kole apod. V celku rychle, přibližně 15 minut, se odtud dostanete do centra, jak městkou dopravou, tak automobilovou. Jistě oceníte napojení na Jižní spojku i další výpadovky. Samozřejmě je zde veškerá občanská vybavenost.

Aktuálně můžete využít nové byty na Barrandově. Jedná se o projekt Kaskády Barrandov IV v Praze 5, který navazuje na již vybudovanou část Nového Barrandova a taktéž projekty Kaskády II a Kaskády III. Výstavbu realizuje společnost FINEP, která v této lokalitě vybudovala již 1000 bytů. Kaskády Barrandov nabízí polosoukromé prostory s dětskými hřišti, vodními prvky a relaxačními plochami. Plánuje se i realizace parku se zelení. Toto bydlení je vhodné, jak pro jednotlivce, tak pro početnější rodiny. K dispozici je nyní 63 bytů s dispozičním řešením 1+kk až 4+kk.

Dalším rezidenčním projektem FINEP v Praze 5 jsou nové byty ve Stodůlkách. Toto bydlení v Praze 5 je situováno do městské části Západní Město – Stodůlky. Jedná se o projekt Britská čtvrť. Bytové domy jsou zajímavě architektonicky řešeny. Jsou vybaveny vyššími standardy, které uspokojí každého, kdo touží po moderním a bezpečném bydlení. Aktuálně jsou k prodeji nové byty v poslední etapě Britská čtvrť III.

Napsat komentář