Návrhy hromosvodu i jeho realizaci svěřte specializované firmě

Každý majitel nemovitosti by se o ni měl řádně starat a zajistit, aby nedocházelo k zbytečným škodám na majetku. Špatný stav budovy a její nedostatečné zabezpečení může zapříčinit nemalé ztráty nejen jejímu vlastníkovi, ale také sousedům. I u právě nevyužívané nemovitosti by proto měla být samozřejmostí by pravidelná údržba a v případě potřeby provádění nezbytných oprav. Důležitou roli hraje také správně nastavené pojištění. Zapomínat by se nemělo ani na ochranu před nepříznivým počasím, při níž hrají důležitou roli i hromosvody.

Při řešení ochrany před bleskem mají zásadní význam správně zpracované návrhy hromosvodu

Instalace hromosvodu nepatří mezi práce, které by bylo vhodné realizovat svépomocí. V České republice má sice budování domů, chat a chalup vlastními silami dlouhou tradici, některé záležitosti by ale měli řešit výhradně zkušení profesionálové. Mezi takové patří i návrhy hromosvodu a jejich instalace. Právě při hromosvodu jsou totiž nezbytné odborné znalosti, kterými drtivá většina populace nedisponuje. Pro instalaci hromosvodu je navíc třeba i profesionální vybavení pro výškové práce včetně horolezecké techniky, výsuvných žebříků a zvedacích plošin, základové zemniče zase musí být zabetonovány v základových pásech stavby nebo položeny ve výkopu. Důležité je důsledně dodržovat příslušné normy a předpisy.

Spolehlivá firma zajistí veškeré práce při instalaci hromosvodu od A až po Z. Navíc zajistí i opravy a revize

Chcete-li si být jisti, že vše proběhne k vaší naprosté spokojenosti, obraťte se na společnost HromoEletro. Ta zvládne práci na jedničku. K tomu zajistí i revize hromosvodů. A v úzkých vás nenechá ani v případě, kdy váš starší hromosvod potřebuje jakoukoli opravu, nebo když jeho stav vyžaduje kompletní rekonstrukci.

Napsat komentář