Kvalitní matrace hraje důležitou roli v našich životech

Jistě se shodneme na tom, že není jak se pořádně vyspat, nejlépe do růžova. Každý z nás si jistě přeje prožít spánek v tom největším poklidu a hlavně také zdravě. V dnešní době, kdy jsme pořád v jednom kole a řešíme najednou sto věcí se jen těžko vyhneme řadě stresů. A pokud se ještě špatně vyspíme, no nemusím ani popisovat, jak pak takový den vypadá. Myslím, že každý z nás již takovou situaci asi zažil, kdy jste byli aktérem přímo vy nebo někdo z vašich blízkých. Základem pro to, abyste se ráno probouzeli plní sil do nového dne, je kvalitní matrace.

V případě, že spíte na špatné matraci, můžete se nejen vyspat tak, že nemáte chuť ráno fungovat, ale matrace má vliv i na váš zdravotní stav. Přiznejte si! Bolí vás záda, krk apod? Jste jako polámaní? Pak je nejvyšší čas, vyhodit starou matraci a pořídit takovou, která bude k vašemu tělu co nejšetrnější a poskytne vám potřebný komfort. Na výběr máte jak klasické, tak zdravotní matrace.

Kvalitní matrace je opravdu základem hodnotného spánku, v kombinaci s kvalitní postelí a lamelovým roštem. Díky lamelovému roštu bude vás spánek ještě pohodlnější a zároveň může matrace krásně dýchat. Vsaďte na tu správnou matraci od společnosti MATEX. Nabízí zdravotní matrace mnoha druhů i typů, např. pěnové matrace, taštičkové matrace, luxusní matrace Curem nebo i levné matrace. Kromě matrací je možné zakoupit lamelové rošty, postele i moderní lůžkoviny.

Při výběru matrace se soustřeďte na několik parametrů. Těmi jsou velikost, tvrdost, materiál, ale i cena. Mezi typické rozměry se řadí matrace 90×200, 80×195, 90×190, 85×195, 90×200, 100×200, 160×200, 180×200. Co se týče tvrdosti, je na vás, zda vám bude vyhovovat více tvrdší, či spíše měkčí matrace. Některé matrace disponují oběma variantami. Z jedné strany je matrace tvrdá a z druhé strany měkká. Díky pestré škále materiálů, ze kterých se matrace vyrábí, máte možnost si vybrat takovou matraci, která vám bude vyhovovat. To však pro mnohé z vás nemusí být zrovna jednoduché. Proto poskytuje společnost Matex poradenství a nyní má k dispozici speciální přístroj Ergo Check®, který za pomoci počítače dokáže zhodnotit, zda je daná matrace pro vás vhodná či nikoli. Tuto jedinečnou možnost můžete využít v prodejnách Matex. Seznam najdete na internetových stránkách společnosti.

Napsat komentář