Ideální bydlení v Praze

Pokud se již nějakou dobu poohlížíte po novém bytě v Praze, podívejte se spolu s námi na dvě zásadní novinky developerské společnosti JRD s.r.o, která se zabývá výstavbou bydlení, zejména v našem hlavním městě. Má ze sebou již řadu úspěšných projektů, přičemž veškeré novostavby Praha, které společnost realizovala jsou vystaveny s ohledem na zdravé bydlení, úsporu energií a respektem k přírodě.

Nízkoenergetické byty Ecocity Malešice

První ze dvou projektů, který bychom vám rádi blíže představili, je rozsáhlý projekt pěti energeticky pasivních bytových domů, jejichž výstavba byla zahájena v listopadu 2012. Plánované dokončení projektu je stanoveno na 1.polovinu roku 2014. Bytové domy se nachází v části Praha 10 – Malešice. Lokalita nabízí klidné prostředí, i když se jedná o širší centrum Prahy. Projekt je situován mezi les a Malešický park. Byty Malešice Praha 10 jsou tedy vhodné pro všechny, kteří chtějí využívat všech výhod hlavního města, přitom bydlet v přírodě. Zejména alergici ocení automatický systém řízeného větrání, jež svým obyvatelům zajistí v i centru Prahy stálý přísun čerstvého vzduchu a rovnoměrnou tepelnou pohodu. Byty jsou prostorné a zahrnují standardní vybavení odpovídající moderní době. Použity jsou jen ekologické a přírodní materiály. Dále disponují dostatkem světla díky velkým oknům, intimními lodžiemi, předzahrádkou nebo terasou. Velikost bytů je od 2+kk, až po 4+kk.

Luxusní byty Vila na Výsluní

Druhý developerský projekt společnosti JRD, s.r.o, o kterém bychom se chtěli zmínit, je energeticky pasivní bytová vila Na Výsluní. Začátkem prosince proběhla demolice budovy na pozemku, na kterém bude vila Na Výsluní postavena. Výstavba bude zahájena v lednu 2013, s tím, že dokončení je plánováno na podzim 2014. Již nyní však společnost přijímá rezervace na luxusní byty v této vile. A co můžete od tohoto bydlení očekávat? Pro Luxusní byty Praha z tohoto projektu byla vybrána lokalita Praha-Strašnice na ulici s názvem Na Výsluní. Tato ulice byla 30. letech vyhledávanou lokalitou pražské elity a i nyní je vnímána jako dobrá adresa. Vila bude 5 minut od centra, takže si budete moci užívat veškerý komfort, který sebou centrum města přináší. Celkově bude možné vybírat z 15 bytů o velikosti 2+kk, až po rozlehlé 5+kk. Parkování bude zajištěno v podzemní garáži, samozřejmostí je tedy garážové stání ke každému bytu. Vila poskytne elegantní byty s balkonem nebo terasou, špičkové technologie pro zdravé a komfortní bydlení, nespornou výhodou budou také nízké provozní náklady.

Více informací o zmíněných projektech i dalších najdete na internetových stránkách společnost JRD, s.r.o.

Napsat komentář