Chystáte se rekonstruovat byt svépomocí a řešíte, kde nakoupit levně montérky a další pracovní oblečení?

Nikdy jindy v životě nemá běžný člověk takovou spotřebu pracovního oblečení, jako když staví či zvelebuje bydlení. Můžete si na tyto činnosti vyřadit nějaké staré domácí oblečení, ale nejspíš brzy přijdete na to, že je lepší pořídit si opravdové pracovní oblečení. Má spoustu kapes, je praktické, z příjemného materiálu, jen tak se neroztrhá. A kde ho levně pořídit?

Pracovní oblečení nabízejí některé velkoobchody s oblečením, mezi nimi například společnost Xfer. Nenechte se však zmást názvem „velkoobchod“, protože není vždy pravda, že byste zde museli nakupovat ve velkém. Některé typy oblečení prodávají již od jednoho kusu. U Xfer si to ověříte snadno, u každého zboží v jeho detailu vidíte minimální odběr.

Co všechno nakoupíte u Xfer?

Xfer má širokou nabídku kvalitního oblečení na sport i práci. Prostudujte zejména přímo kategorii pracovní oblečení, v níž najdete pracovní kalhoty, mikiny, vesty i bundy. Všechny jsou vyrobeny z kvalitních pevných a odolných materiálů, mají kapsy a různé praktické vychytávky. Můžete se však podívat i do jiných kategorií na levná trička, mikiny, fleecové mikiny apod. Nezapomeňte ani na kategorii výprodej, kde najdete zlevněné kousky.

Pro zobrazení cen je třeba registrace

Možná vás na první pohled udiví, že nikde nenajdete cenu. Ceny zboží vidí pouze registrovaní uživatelé, jelikož Xfer je velkoobchod spolupracující primárně s velkými zákazníky, nikoliv běžný e-shop. Nenechte se tím však odradit, zaregistrovat se může každý, nemusíte být firma. Jak víte, zboží se dá nakupovat již od jednoho ks. Čím více kusů odeberete, tím nižší je cena za jeden kus. I v případě nákupu jednoho kusu však ceny nejsou vůbec špatné. A pokud pochybujete o kvalitě zboží, vydejte se přímo na brněnskou prodejnu, kde si ho prohlédnete na vlastní oči. Více informací najdete přímo na webových stránkách společnosti https://www.xfer.cz/.

Napsat komentář