Dejte vale chemii, uklízejte parou

Chemických látek je v dnešní době kolem nás obrovské množství. A našemu zdraví to jistě neprospívá. A proto není úplně od věci zaměřit se na svůj koutek světa a nějakou tu chemikálii z něj vyřadit. Můžete začít u úklidu domácnosti. Ta se dá i bez konvenčních čisticích prostředků velice dobře vyčistit a vydesinfikovat. I stopové množství chemických látek, které ulpí na čištěných předmětech, může mít negativní vliv na vaše zdraví a na zdraví vašich dětí. Začněte uklízet parním čističem.

Síla parního čištění

Čištění a desinfekce parou je stále více populární. A není se čemu divit. Jedná se o ekologické, ekonomické, a hlavně o účinné uklízení domácnosti.

Ekologické – k čištění parou stačí pouze čistá voda. Nepoužíváte žádné čisticí prostředky. Vše obstará pára spolu s vysokým tlakem.

Ekonomické – nemusíte kupovat různé čisticí prostředky, a tím šetříte svou peněženku.

Účinné – kombinace vysoké teploty a velkého tlaku páry vás zbaví i silně ulpívající nečistoty. Navíc mikroskopicky malé částečky páry dokáží proniknout i do těžce přístupných míst. Bylo prokázáno, že parní čističe zničí až 98 % bakterií (včetně E.coli a listerie) a alergenů.

Parní čistič odstraní veškerou špínu, bakterie i film vytvořený předchozím čištěním chemickými přípravky. Snadno si poradí s nánosem mastnoty na sporáku, v troubě nebo na grilu, vyčistí usazeniny ve dřezu. Pomůže vám i s úklidem koupelny. Velmi dobře se s ním čistí spáry obkladů, baterie, odpady, vany, umyvadla, záchodová mísa bude hygienicky čistá.

Umývání oken se pro vás s parním čističem stane hračkou. Také se hodí na téměř všechny druhy podlah. Poradí si i s čištěním sedačky. Zkrátka dá se využít všude tam, kde materiál zvládne vysokou teplotu, tlak a vlhkost.

Ukliďte si domácnost parou a běžnému úklidu zamávejte na rozloučenou.

Napsat komentář