Bezúdržbové kovové plotové systémy

Dnes na trhu najdete bezúdržbové kovové plotové systémy vyrobené z dutých odlehčených profilů různých rozměrů a vzorů. Elegantní jsou kovové ploty a pletivo vyrobené z hraněné ocelové tyčoviny nebo pásoviny s čtvercovým, obdélníkovým nebo plochým přířezem. Rovné, štíhlé, ale tvarovatelné profily na kovové ploty vytvářejí vzhledově lehké, průhledné a estetické ploty. Práce s kovem vyžaduje nejenom řemeslnou zručnost, ale i technickou připravenost.

Celozděné ploty jsou finančně nákladné

Konstrukce plotu se skládá za základové části zapuštěné do země a nadzemní části a branky, která může být plná, průhledná po celé délce a nebo kombinovaná. Ve vstupním prostoru dobře vypadá zděné oplocení z podezdívky a sloupků. Podezdívka ochrání plochu před zahrádky nebo trávníku před negativními vlivy z komunikace nebo chodníku při zimní údržbě cest. Sloupky navíc dobře drží branky lze v nich umístit nejen poštovní schránku a zvonek, ale i elektroměr a plynoměr. Celozděné ploty jsou pracné a finančně nákladné, avšak pevné, trvanlivé a po postavení nevyžadují téměř žádnou údržbu.

Kde nabízejí kvalitní ploty?

České ploty na internetu nabízejí kvalitní ploty, plastové ploty i branky nepřeberného množství druhů a barev. Ploty jsou jako liniová stavba skládající se z nosných sloupků umístěných ve stejné vzdálenosti. Také přemýšlíte nad novými ploty, ale už se vám nechce je po čase natírat nebo dokonce obměňovat. Ideálním řešením jsou plastové ploty z kvalitního PVC, které jsou bezúdržbové a prakticky věčné. Nosné prvky plotu i branky mají ocelovou výztuhu, což zaručuje vysokou nosnost a plast samotný prakticky neomezenou životnost plotovek.

Napsat komentář