Vestavěné skříně jsou řešením pro každou místnost

Bydlíte v mezonetovém domě, zařizujete si doma podkroví, máte uprostřed stěny komín nebo prostě nějak jinak atypickou místnost? Pak se vám budou perfektně hodit vestavěné skříně. Ty se totiž dají napasovat opravdu do každého prostoru, i když je atypický.

Vestavěné skříně jsou v posledních letech hitem, a to zejména díky tomu, že skvěle uspoří místo. Bydlení je dnes drahé, rodiny se musí spokojit s menším bytem či domem a hledají prostorově úsporná řešení. Vestavěné skříně jím jsou. Nábytek, který dokáže prostor využít lépe, byste hledali jen těžko.

Využijte prostor od podlahy až ke stropu

Vestavěné skříně se umisťují ke zdi, obvykle od podlahy až ke stropu. Dokážou tedy plně využít prostor, který se nabízí. Díky výrobě na míru jsou navíc vhodné i do atypicky řešených místností, třeba těch podkrovních. Skříň se může vždy vyrobit tak, aby do prostoru přesně padla.

Drahé řešení to být nemusí

Nábytek vyrobený na míru je obecně dražší než ten sériově vyrobený. Na vestavěných skříních se však dá i ušetřit. Nikoliv volbou nekvalitního levného materiálu, nýbrž tím, že si je necháte zpracovat bez zadní strany. Zadní stěnu může nahradit zeď. Ta bude mít aspoň šanci dýchat, což se o případu, kdy je uzavřená za stěnou skříně, říct nedá.

Do ložnice, šatny i předsíně

Nejčastěji se s nimi setkáte v ložnicích a šatnách, klidně si ale můžete dát vestavěné skříně do předsíně. Na první pohled ani nemusí být vidět, že se jedná o skříň, vždyť vlastně vypadá jako stěna. V předsíni je přitom praktickou, protože do ní můžete umístit bundy, sezónní oblečení a také boty. Podle toho, co uvnitř plánujete ukládat, se skříň vybaví poličkami, praktickými koši, tyčkami na ramínka apod.

Zároveň doporučujeme si na dveře vestavěné skříně nechat osadit zrcadlo pro poslední kontrolu vzhledu před opuštěním domu.

Napsat komentář