Trh s povlečením je rozmanitý. Jak vybrat ten správný materiál pro zimní období?

V současné době se povlečení vyrábí z různých materiálů, přičemž co materiál, to jiné vlastnosti. Dávno jsou pryč doby, kdy bylo k dostání pouze bavlněné povlečení. V ložnicích si získaly své místo i materiály jako satén a mikroplyš. Jak vybrat ten správný materiál, aby vás povlečení uspokojilo po všech stránkách?

Aktuální jsou materiály, které v noci zahřívají, a tím je například právě mikroplyš. Jestliže vám bývá v noci občas zima, stačí si pořídit povlečení mikroplyš.

Vyhřátý pelíšek

Vzpomeňte si na dětství, kdy jste usínali s plyšovými hračkami, které byly hebké na dotek. Podobným povrchem se chlubí mikroplyšové povlečení. Samotný materiál je složen z umělých vláken, jež se pyšní perfektními izolačními vlastnostmi, a tak pod peřinou máte neustále teplo. Jakmile povlečení vyperete, nemusíte čekat dlouho, protože poměrně rychle schne. Hospodyňky potěší také skutečnost, že se nemusí žehlit.

Sehnat můžete mikroplyš povlečení v různých variantách, a to jak ve francouzské, tak i prodloužené verzi. Stejně tak si můžete vybrat z pestré škály barev a designů. Záleží pouze na vašem vkusu.

Prostěradlo, které zahřeje

Jestliže si chcete opravdu vyhřát pelíšek, nemusíte zůstávat pouze u mikroplyšového povlečení, ale zakoupit můžete i prostěradlo ze stejného materiálu. V noci se tak nestane, že byste se drkotali zimou. Ještě můžete komplet doplnit mikroplyšovou dekou, která poslouží i jako přehoz na postel. Zútulněte si svou ložnici.

Všechno seženete v internetovém obchodě RodinneBaleni.cz, kde se můžete těšit na pestré produktové portfolio. Jelikož e-shop obsluhuje odborný personál, rád vám při výběru poradí, pokud si nebudete vědět rady. Povlečení si vybere opravdu každý, dokonce i náročný klient, jenž
prahne po vysoké kvalitě.

Fotka od Claudio_Scott z Pixabay

1 komentář u „Trh s povlečením je rozmanitý. Jak vybrat ten správný materiál pro zimní období?“

  1. Dobrý den. Je to přesně tak! Mikroplyšové povlečení je nejideálnější na zimu. Zatímco třeba krepové je správné na léto, protože je prodyšné. Nina

Napsat komentář