Plot podle vašich představ

Pokud je i vaším snem poklidné zátiší na vaší zahradě, kam nebude nikdo nakukovat přes plot a nebudou vás rušit kolemjdoucí, zvolte si kolem domu vyšší plot bez mezer. Typů oplocení je na trhu celá řada, takže můžete vybírat podle materiálu, barvy apod. Jak si vybrat ideální oplocení? Záleží především na tom, jakou má mít plot funkci. Chcete po něm zajímavý a elegantní vzhled a nezáleží vám na životnosti, nebo složitosti péče o něj? Potom si vyberte živý plot. Jde vám především o cenu, abyste plot pořídili za co nejmenší obnos a je vám jedno, jak bude vypadat? Potom vsaďte na pletivo. Je-li pro vás důležitá funkčnost, životnost a ani vzhled vás nenechá chladnými, potom se rozhodněte pro betonový plot.

Plot se spoustou výhod

Betonové ploty jsou vyrobeny z vysoce kvalitního betonu stálého složení, který vám poskytne spolehlivou ochranu, pocit bezpečí a soukromí na vaší zahradě. Betonové plotyse vyznačují dlouhou životností, velkou výhodou je, že nevyžadují žádnou zvláštní péči. Jsou poměrně variabilní, vyberete si dekor, barvu, zvolíte výšku a tvar zakončení. Díky tomu budete mít originální plot podle vašich představ, který ladí s vaším domem. Betonové oplocení se hodí ke starším domům na venkově, moderním na periferii i v centru města. Díky své odolnosti vám bude sloužit dlouhá léta spolehlivě a zdobit váš dům.

Betonový plot se skládá ze sloupků, které jsou opatřeny drážkami. Do těchto drážek se potom nasouvají jednotlivá plotová pole. Jde o jednotlivé desky, které se skládají do požadované výšky plotu, mohou být všechny stejné, nebo je lze dle vašich přání kombinovat. Dříve se vyráběly pouze jednostranné ploty, nyní si můžete vybrat oboustranný plot, který vám nabídne dekorativně zdobené obě strany. K oživení plotu se často používají také dřevěné latě v libovolné barvě. Vyberte si vzor plotu, který vás osloví, přidejte vhodnou barvu a máte spolehlivý plot, který vás přežije.

Napsat komentář